Whatsapp Hattı

Hakkımızda

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Hakkımızda

Antalya Teknik Servis olarak  Klima Bakım, Kombi Bakım, Buzdolabı Bakım, Çamaşır makinesi Bakım, Bulaşık makinesi Bakım, Klima Tamir, Kombi Tamir, Buzdolabı Tamir, Çamaşır makinesi Tamir, Bulaşık makinesi Tamir, Klima Arıza, Kombi Arıza, Buzdolabı Arıza, Çamaşır makinesi Arıza, Bulaşık makinesi Arıza, Klima Gaz dolumu, Kombi Gaz dolumu, Gaz dolumu, Çamaşır makinesi Gaz dolumu, Bulaşık makinesi Gaz dolumu, Klima Montaj, Kombi Montaj, Buzdolabı Montaj, Çamaşır makinesi Montaj, Bulaşık makinesi Montaj, Klima Servisi, Kombi Servisi, Buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi Servisi ve Bulaşık makinesi Servisi hizmetleri sunmaktayız.

Antalya da teknik servis hizmeti sunduğumuz markalar; Arçelik, Beko, Bosh, Siemens, Vestel, Ariston, DemirDöküm, Samsun, Hitachi, Sharp, Alarko Carrier, Mitsubishi, Toshiba, Baymak, Panasonic, LG, Airfel, Fujitsu, Buderus, Vaillant, Viessmann, Ferroli, E.C.A ve Baymak Kombi dir.

Antalya da 7/24 teknik servis hizmetimiz ile hızlı ve güvenilir şekilde hizmet sunuyoruz. Uygun fiyat garantisi ile ürünlerinizin tamir ve bakımını yaparak memnuniyetinizi sağlıyoruz.